royaldomAko každá stavba aj budovanie Park miniatúr v Podolí si vyžaduje množstvo rôznorodého stavebného materiálu. Sme veľmi radi, že od roku 2010 je našim hlavným partnerom v tejto oblasti firma Royaldom, s.r.o. Cement, betón, lepidlo, rôzny doplnkový pracovný materiál a veľa iných potrebných vecí nám dodáva výhradne tento dodávateľ. Taktiež veľké plochy chodníkov a oddychových zón sú pokryté dlažbou a stavebným materiálom poskytnutých spoločnosťou Royaldom, s.r.o.

crh slovakia v

Partnerom nášho areálu je spoločnosť CRH (Slovensko) a.s. od roku 2015. Jej predchodca Holcim (Slovensko) a.s., Rohožník nás podporoval od roku 2005. Partner je výrobca stavebných materiálov na Slovensku a dodávateľ kameniva a betónových zmesí pre Park miniatúr v Podolí.

semmelrock

Partnerom nášho areálu je od roku 2006 spoločnosť Semmelrock Stein + Design Dlažby s.r.o., Sereď. Partner je známym výrobcom dlažieb, múrových, plotových a svahových systémov. Majú široké uplatnenie od námestí miest cez rôzne plochy a končiac v záhradách a oddychových zónach.

ars spektrum

Čo by to bola atrakcia cestovného ruchu bez kvalitných propagačných materiálov. Mapa Matúšovho kráľovstva, mapa Hrady a zámky SR, Plnofarebné informačné letáky na sezónu, pozvánky na akcie, krásne pohľadnice našich modelov a slovenských hradov, zaujímavé tituly z edície tip na výlet a veľa ďalších materiálov, ktoré nám vytlačili práve v tejto tlačiarni.

emailaPartnerom nášho areálu je od roku 2006 Ing. Juraj Višňovský - majiteľ firmy Emaila, Nové Mesto nad Váhom. Spoločnosť je známym predajcom celého sortimentu rôznych druhov farieb, fasádnych náterov a hmôt, doplnkov a príslušenstva.

vometPartnerom nášho areálu je od roku 2006 aj spoločnosť Vomet spol. s r.o. z Trnavy Ing. P. Mesiarika. Pri stavbe modelov, hlavne základov pod ne, je nevyhnutné použiť kvalitné priemyselné sitá, ktoré zaručia odolnosť, pevnosť a trvanlivosť múrov. Od začiatku budovania parku sme sa snažili nájsť regionálnych výrobcov, ktorých produkty by sme mohli využívať.

kvant

Široká ponuka profesionálnych služieb v oblasti laserovej šou, led videopanelov, didaktickej techniky, meracej techniky, laboratórnych prístrojov a kamerových systémov, služieb pri vývoji softwéru sú doménou tejto spoločnosti. Motto ich práce je „KVANT - riešenie vašich úloh a projektov.“

konnex

Profesionálna firma („Lev v komunálnej technike“) zaoberajúca predajom širokej škály produktov prvotriednej kvality, s kvalitným servisom a priaznivou cenou. Zabezpečuje zametacie vozidlá, nosiče náradia, vozidlá na zber komunálneho odpadu, fekálne a špeciálne vozidlá, vysokozdvižné plošiny, vozidlá na zimnú a letnú údržbu, cisterny na vodu.

podolie

Spolupráca s obcou Podolie začala hneď od vzniku, keďže areál sa nachádza v centre obce. Okrem vzájomnej komunikácie pri vybavovaní potrebných povolení, v súvislosti so stavbou areálu, budovaním expozície sme v roku 2007 založili tradíciu Dňa otvorených dverí, počas Hodových slávností v obci Podolie.

s detmiAko každý voľnočasový areál, aj my organizujeme viaceré podujatia pre širokú verejnosť, hlavne deti. Ako inak ich najlepšie spropagovať, ako na portáli určenom rodičom a deťom, ktorí chcú svoj voľný čas tráviť aktívne. Aktívne sa zapájame do rôznych súťaží pri rôznych súťaží a propagačných akcií, ktoré organizujú v regióne.

hrad beckov

Park miniatúr sa nachádza v regióne troch hradov- Beckov, Čachtice a Tematín. Postupne, počas viacerých rokov, pribudli ako modely do nášho areálu. V roku 2013 sme nadviazali spoluprácu so združením prevádzkujúcim Hrad Beckov v spolupráci s obcou Beckov.

faxcopy

Aby boli naše modely krásne prepracované a verne odrážali realitu, potrebujeme presné zamerania, výkresy a modelársku dokumentáciu. Kapacitné možnosti našich kancelárskych priestorov neumožňujú tlač takýchto nadrozmerných výkresov, využívame preto vybavenie a služby personálu pobočky FaxCopy v Piešťanoch.

slovensky cykloklub2Slovenský cykloklub je celoslovenská organizácia zaoberajúca sa rozvojom cykloturistiky. Jeho záber je naozaj široký, od tvorby, mapovania, povolení až po značenie a údržbu cykloturistických trás. Je členom ECF a národným koordinátorom trás EuroVelo.

matusovo kralostvoMatúšovo kráľovstvo, spol. s r.o. je zakladateľom a majiteľom Parku miniatúr v Podolí. Okrem množstva prezentačných aktivít, ako je spracovanie propagačných materiálov, odborné poradenstvo pri organizovaní akcií, poradenstvo v oblasti cyklodopravy a cykloturistiky sa venuje hlavne budovaniu parku.

american carsAmerican Cars sa zameriava na krátkodobé či dlhodobé prenájmy amerických vozidiel. Radi by ste vyskúšali silu a originalitu ikonických amerických áut ako Mustang, Camaro či RAM? Užite si bezstarostnú jazdu a otestujte aj vy zážitok z jazdy na aute od American Cars.