DSC 0007 zAj v roku 2021 sme pre Vás pripravili počas letných mesiacov súťaž Letná pátračka.

Počas obidvoch mesiacov sa do súťaže zapojilo viac ako 500 návštevníkov, z toho v mesiaci júl 250, august 258. Po kontrole správnych odpovedí a následnom žrebovaní sme vybrali týchto výhercov:

- za mesiac júl:

Daniel Dehelán z Bratislavy, Filipko Čerešník z Hlohovca, Martin Klein Poproč, Matej Garčár Gemerská Poloma, Miroslava Michnová z Kolty, Zuzana Kalač z Piešťan, Jakub Babčan z Púchova, Šimon Horváth z Veľkého Lapáša, Andrea Radičová z Bratislavy, Florián Brázdil z Kolačna, Dominik Ševčík z Bánoviec nad Bebravou, Olívia Kosieradzka zo Senca.

- za mesiac august:

Dávid Dvorský z Letničia, Dorotka Minarovičová z Banskej Bystrice, Maroš Jozef Krak zo Zvolena, Hana Hrúzová z Malaciek, Veronika Juhosová z Bratislavy, Katarína Kišoňová z Nového Mesto nad Váhom, Lea Višňanská z Bratislavy, Sarah Mária Bekešová z Ľubice, Michal Fučík z Hôrky, Matúš Mondek/Tomáš Lehotský z Považskej Bystrice, Patrik Štefanka zo Zelenča, Marianna Ziková z Bratislavy.

Všetkým srdečne gratulujeme a do konca mesiaca posielame pekné ceny! Tešíme sa na ďalšiu sezónu, zachovajte nám svoju priazeň!