velka noc v parku miniatur mZačínajú sa sviatky jari, počasie nabralo na premenlivosti. Všetko už signalizuje, že prichádza Veľká noc.

Aká by to bola Veľká noc, keby ste si u nás nemohli zasúťažiť a zaspomínať na naše zvyky viažuce sa k tomuto krásnemu sviatku. Celý park bude vyzdobený krásnymi vajíčkami, ktoré budú čakať len na Vás. Pri našej pokladni ich môžete vymeniť za sladkú odmenu. Pre tých viac súťaženia chtivých budeme mať pripravené veľkonočné sudoku, veľkonočné tangramy alebo súťaž zručnosti. Ak by ste chceli svoju milú u nás pekne popreháňať, môžete tak samozrejme urobiť, k dispozícii budete mať šibáky priamo v predajni. Budete mať príležitosť vyzdobiť náš obrý veľkonočný šibák originálnou stužkou.

Sme tu pre Vás počas celých veľkonočných sviatkov od štvrtku 13.4. - do utorka 18.4.2017, aj na Veľkonočný pondelok, od 9.00 do 17.00! Tešíme sa na Vašu návštevu!
Od 1. apríla sme pre Vás otvorení denne okrem pondelka, utorok až nedeľa, od 9.00 do 17.00! Príďte do kráľovstva hradov a zámkov!

velka noc v parku miniatur