Rezervácia prehliadky je možná mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo telefonicky na uvedených číslach. Aby ste si mohli prehliadku nášho areálu vychutnať, rezervujte si na ňu pol až trištvrte hodiny. Pri objednávke je potrebné uviesť názov skupiny, meno kontaktnej osoby, kontakt na ňu, predpokladaný počet osôb v skupine, aspoň približný čas príchodu. Ak sa Vám ktorýkoľvek údaj zmení, prosíme informujte nás ihneď ako to zistíte. Ak chcete objednávku zrušiť, nahláste nám to mailom alebo telefonicky, min. deň vopred. Ak sa chcete dozvedieť zaujímavosti nielen o našich modeloch, ale aj z histórie parku, objednajte si prehliadku so sprievodcom, za ktorú zaplatíte jednorázový poplatok 10 Eur (vrátane DPH).

Odporúčaný čas zotrvania v areáli je 1 hodinu. Za tento čas stihnete prehliadku expozície modelov, nákup suvenírov a drobného občerstvenia, príjemne si posedieť v našej oddychovej časti, i návštevu toaliet.
Ak by ste si chceli opekať, máme pre Vás pripravené ohnisko, paličky a rozkúrime oheň, v prípade potreby Vám pomôžeme s opekaním. V prípade záujmu, po vzájomnej dohode, Vám vieme zabezpečiť kompletné balíčky, resp. inú formu občerstvenia za poplatok.